- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Aké existujú formy laserovej operácie očí? Toto sú oni!

Laserová operácia očí sa čoraz viac dostáva do popredia, a to hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade ide o veľmi populárnu metódu operácie očí, ktorá rieši viacero zdravotných komplikácií. Výhodou je, že ide o veľmi rýchly a efektívny zákrok, ktorý prináša spektrum benefitov.

Ak máte problém s krátkozrakosťou, dlhozrakosťou alebo astigmatizmom, riešením môže byť laserová operácia očí. V oblasti očného lekárstva ide o veľmi populárnu metódu, ktorú pacienti obľubujú. Dôvodom je najmä bezbolestný priebeh a veľmi efektívne výsledky. Ak nosíte dioptrie alebo šošovky, môžete sa ich veľmi ľahko zbaviť vďaka laserovej operácii očí.

FemtoLASIK a charakteristika tohto zákroku

Jedným z typov laserových operácii je FemtoLASIK. Ide o laserovú operáciu očí, ktorá je vykonaná špičkovou metódou. Tento druh laserovej operácie je krátkozrakosť, a tiež aj astigmatizmus. Tento zákrok je maximálne bezpečný, šetrný a presný. Pri tomto type laserovej operácie sa využívajú dva druhy laserov – femtosekundový laser VISUMAX a tiež aj excimerový laser MEL90. tento druh zákroku sa môže vykonať na oboch očiach naraz a celkový čas, ktorý strávite na operačnej sále, trvá po dobu maximálne 15 minút.

Veľkou výhodou laserovej operácie očí je, že už v deň zákroku môžete pozerať televíziu, a to bez akýchkoľvek obmedzení. Nebudete si musieť brať z práce ani voľno, nakoľko už hneď na druhý deň môžete pohodlne pracovať. Ak budete cítiť, že vaše oči potrebujú odpočinok, určite ich nenamáhajte. Nepozerajte sa na obrazovky elektronických zariadení a v deň zákroku určite noste slnečné okuliare. Tie vás ochránia od zvýšenej citlivosti od slnka a svetla celkovo.

ReLEx SMILE a jej benefity

Laserová operácia očí zahŕňa aj zákrok ReLEx SMILE. Ide o laserovú operáciu, počas ktorej oční chirurgovia dokážu odstrániť krátkozrakosť. Pri tomto druhu laserovej operácii očí sa používa femtosekundový laser VISUMAX 800, ktorý je maximálne šetrný a zároveň aj bezpečný. Je to najmä z toho dôvodu, že ako jediný laser nepáli rohovku. Táto operácia trvá len 10 sekúnd, pričom je absolútne bez bolesti. Na druhý deň od operácie môžete ísť rovno do práce.

Poraďte sa s odborníkmi

Oční lekári vám vždy poradia to najlepšie možné riešenie. Okrem iného, ak sa rozhodnete ísť na laserovú operáciu očí, predtým budete musieť podstúpiť dôkladné vyšetrenie, na ktorom lekár zistí, či ste vhodným kandidátom na laserovú operáciu očí. Laserová operácia očí je však zákrok, ktorý je bezpečný a vhodný pre ľudí so zrakovými problémami. Môžete sa vďaka nej navždy zbaviť dioptrií, poprípade šošoviek.

Je to trvalé riešenie?

Pokiaľ sa stane, že sa v budúcnosti menšia chyba zraku opäť objaví, v rámci balíčka starostlivosti NeoLASIK HD a NeoSMILE PRO bude vykonaná laserová dokorekcia zadarmo.

Investícia, ktorá sa oplatí

Obrovskou výhodou je skutočnosť, že laserová operácia prináša množstvo benefitov a v neposlednom rade aj efektívne výsledky. Aj vďaka tomu ide o investíciu, ktorá sa jednoducho z viacerých hľadísk oplatí. Ak nemáte viacero financií naraz, môžete využiť aj riešenie, kedy operáciu postupne splácate, a to bez navýšenia úrokov. Možností financovania je viacero.

Ako zdroj informácií v tomto článku sme čerpali z webstránky očnej kliniky NeoVízie: www.neovizia.sk. Táto očná klinika realizuje laserové operácie očí už niekoľko rokov a je v tejto oblasti skutočnou jednotkou na trhu.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna