- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Čaká vás rodinná oslava? Využite služby drink taxi Bratislava

Je dobre, keď sa zíde rodina. Či už sa jedná o oslavu, Veľkú noc či iné sviatky v roku, alebo máte „len“ dobrú náladu, ak sa rozhodnete k požívaniu alkoholických nápojov, je namieste ponechať váš automobil, kde je a objednať si Taxi Bratislava. To pre vás príde kedykoľvek cez deň aj v noci, zavolať alebo rezervovať si taxi online môžete kedykoľvek.

Užite si oslavu, odvezie vás drink taxi

Drink taxi vám umožní dať si načas, či už budete s partnerkou, kamarátmi alebo napríklad obchodnými partnermi. Kdekoľvek v Bratislave a blízkom okolí vás privezie domov. Drink taxi patrí medzi základné piliere služieb Taxi Bratislava a k dnešnému dňu ju využili stovky zákazníkov rôzneho veku.

A ako služba funguje? Zavoláte na tel. č. 0948 99 78 78 alebo napíšete na dispecing@bratislava-taxi.sk. Oznámite presne, kde sa nachádzate. Prídu pre vás 2 vodiči, jeden pôjde vašim autom a druhý autom, ktorým spoločne prišli. Spustený taxameter v taxíku vám po dojdení do cieľa ukáže, akú vzdialenosť ste prešli. Od toho sa odvíja cena. Je dôležité vedieť, že cena na kilometer je vyplácaná pre dvoch vodičov. Objednanie služby je dôležité poslať aspoň 30 – 60 minút pred odchodom, aby mohli byť zaistení dvaja vodiči.

Rovnaký čas je potrebný na to, aby ste si objednali taxi na presný čas. Táto služba sa hodí napr. v prípade, keď viete, že vozidlo necháte, kde je, ale vás má taxík vyzdvihnúť a odviezť domov o 23 hodine.

Aj na letisko do Viedne sa dostanete bez pomoci rodiny

Tak, ako vás vďaka drink taxi nebude musieť nikto odvážať domov a riešiť, čo s vašim vozidlom, aj na letisko v Rakúsku vás môže odviezť taxi. Stačí objednať si taxi na Schwechat a môžete si byť istí, že krásnym Mercedesom dôjdete na letisko včas.

Kvalitné Taxi Bratislava má výborné recenzie. Iste budete spokojní aj vy.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna