- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

GstarCAD Standard disponuje všetkým, čím má dobrá alternatíva AutoCAD-u disponovať

Je verejne známe, že AutoCAD je jedným z najpoužívanejších softvérov na technické kreslenie. Tento priekopník v oblasti 2D, ale aj 3D navrhovania zoskupuje množstvo sofistikovaných nástrojov, vďaka ktorým je virtuálne projektovanie omnoho jednoduchšie. Vedeli ste, že jednu z najrozsiahlejších funkcionalít pre navrhovanie predstavuje aj výhodná alternatíva – GstarCAD Standard? Zistite viac o výhodách, ktoré so sebou tento inovatívny softvér prináša.

GstarCAD Standard: Prívetivé používateľské rozhranie

CAD programy uľahčujú život takmer každému priemyselnému odvetviu už desiatky rokov. Od prvotného vzniku sa však samotný program na technické kreslenie značne rozvinul a dnes už existuje niekoľko solídnych verzií so špecifickými vlastnosťami. Cenovo najprijateľnejší GstarCAD Standard sa zaraďuje medzi praktickú alternatívu za AutoCAD LT. Vďaka nepatrným rozdielom medzi softvérmi používateľ nemusí vynakladať čas na opätovné zaškolenie v novom programe.

GS SOFT – inak známy aj ako dodávateľ GstarCAD-u sa snaží o poskytovanie riešení na realizáciu technického kreslenia. Solídna náhrada za AutoCAD pomáha projektantom zefektívniť návrhy a pracovné postupy pri tvorbe dokumentácie. Vďaka prehľadným funkciám a širokej knižnici nástrojov, GstarCAD programy skracujú časovú náročnosť, znižujú náklady klientely a eliminujú počet potenciálnych chýb. Dizajnéri, ktorí sú zvyknutí na prácu v 2D CAD môžu pokračovať vo svojich návrhoch v dvojrozmernom prostredí, pričom v prípade záujmu majú možnosť zaobstarať si nadstavby, ktoré sú s GstarCAD Standard kompatibilné:

  • CADprofi Mechanical – nadstavba určená do odvetvia strojárstva, oceľových konštrukcií aj mechaniky
  • CADprofi Architectural – nadstavba s knižnicou plnou architektonických nástrojov, vrátane havarijných únikových plánov a trás
  • CADprofi Electrical – nadstavba pre návrhy elektrických, svetelných aj telekomunikačných zariadení
  • CADprofi HVAC & Piping – nadstavba pre návrhy potrubných trás a rozvodov

K dispozícii sú aj iné účelné nadstavby, s ktorými dokáže spolupracovať nielen GstarCAD Standard, ale aj ďalší inovatívny program na technické kreslenie – GstarCAD Professional. Aj tento produkt patrí medzi populárne CAD programy u širokej verejnosti. Čo sa týka frekvencie nákupu, vďaka rozsiahlym funkciám programu sa radí medzi jednu z najčastejších volieb zákazníkov.

Čo je hlavným cieľom GS SOFT?

Výhradný distribútor GstarCAD programov disponuje tímom odborníkov, ktorí sa snažia o dodávanie čo najlepšieho užívateľského rozhrania a pestrých funkcií programu. Špecialisti sú ochotní poradiť v prípade nejasností a radi navrhnú čo najoptimálnejšie riešenie ušité na mieru pre daného zákazníka. Vďaka nim bude prenesenie nastavení z AutoCAD do GstarCAD o to jednoduchšie. Moderný CAD program pravidelne podlieha novým aktualizáciám. Ak nemáte vedomosti o týchto zmenách, doplnkových produktoch, alebo trvalých licenciách, personál vám ochotne pomôže s poskytnutím dôležitých informácií po telefóne, ale aj cez email, či správy. Oboznámte sa s detailmi, ktoré so sebou GstarCAD prináša, aby ste mohli naplno využívať všetky jeho funkcie.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna