- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Káva je jedným z najobľúbenejších nápojov sveta.

Niet preto divu, že okolo nej panuje mnoho mýtov, najmä čo sa týka spôsobu prípravy.

Najčastejší mýtus, s ktorým sa stretneme, je, že systémy na kapsule neposkytujú taký silný gurmánsky zážitok ako klasické kávovary. Ako je to v skutočnosti?

Káva z kapsule
Princíp fungovania kapsulových kávovarov je založený na kapsulovom systéme, čo znamená, že náš obľúbený nápoj nevzniká v samotnom prístroji, ale v tele kapsule. Tento nový spôsob prípravy kávy si počas veľmi krátkej doby získal srdcia mnohých milovníkov kávy, a to z niekoľkých dôvodov. Sú nimi predovšetkým jednoduchá obsluha skvelá chuť, ktorá je daná tým, že technológia uzavretej kapsule umožňuje dokonalé vylúhovanie kávovej zmesi, čím garantuje maximálnu chuť a arómu. V prípade kvalitnej kávovej zmesi je potom zrejmé, že mýtus o tom, že káva z kapsule nie je taká dobrá ako káva z prístroja, je skutočne len mýtus.

Kapsule do kávovaru Ecaffé

Synonymum vynikajúcej chuti
Synonymom vynikajúcej chuti sa stali kapsule Ecaffé, ktorých jedinečnosť spočíva v presne odváženej kávovej zmesi, ktorá je v nich hermeticky uzavretá. Vnútri každej kapsule v priestore v 2,5 cm3 sa ukrýva 8g nezameniteľnej kvality. Vďaka unikátnemu spôsobu uchovania je trvanlivosť takto pripravenej kávy až 18 mesiacov od okamihu zabalenia. Ďalšou technickou lahôdkou, ktorá zaisťuje „espresso“ kvalitu každého nápoja, sú dva unikátne mikrofiltre v každej kapsuli. Takto vybavené kapsule Ecaffe prinášajú milovníkom kávy každodennú profesionálnu kvalitu v spojení s prístrojmi Caffitaly System.

kávovar Necta EASY

Spojenie technológie a kvality
Za svoje každodenné zážitky tak kávoví gurmáni vďačia práve kombinácii modernej technológie a kvality kávy, ktorá je takto šetrne uchovávaná. Pokiaľ ide o nápoje, Caffitaly vybral tradičné talianske pražiarne na spracovanie rôznych kávových zmesí vybraných z rôznych zemepisných oblastí. Patentované kapsule sa však neplnia iba kávou, ale tiež napríklad zmesou ženšenu, jačmeňa, kakaovými nápojmi a mliekom, harmančekom alebo čajom.
V kávovaroch Caffitaly System sa potom snúbi moderný taliansky dizajn, najmodernejšie technológie, funkčnosť a jednoduchosť použitia – charakteristiky pre

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna