- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Náročnejší zákazníci nedajú dopustiť na komfort kontinentálnych postelí. Akú posteľ si vyberiete Vy?

Masívne a čalúnené postele patria medzi najobľúbenejšie druhy postelí, pretože umožňujú výber z mnohých rôznych prevedení aj farieb, a zároveň ponúkajú veľmi priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou.

Masívne postele patria spolu s čalúnenými medzi najobľúbenejšie

Ktorá postieľka sa hodí do Vašej spálne?
Chcete si po náročnom dni naozaj kráľovsky oddýchnuť, a zároveň byť pyšní na vzhľad svojej spálne? Vyberte si svoju posteľ naozaj starostlivo. Pre inšpiráciu Vám prinášame niekoľko tipov na elegantné čalúnené, masívne drevené a luxusné kontinentálne postele.

Moderné čalúnené postele
Čalúnené postele sa stali populárnym trendom vybavovania spální. Cenovo sú veľmi priateľské a vďaka pestrej palete skladajúcej sa z mnohých farebných i materiálových variantov, od klasickej látky, cez ekokožu, či koženku, až po prírodnú kožu. Vďaka bohatému výberu ich ľahko zladíte s ostatným vybavením interiéru. Môžete si vybrať, či svoju posteľ umne zakomponujete do svojho kráľovstva spánku, alebo z nej urobíte dominantu celého interiéru. Najväčšej obľube sa tešia čalúnené postele s úložným priestorom, ktorý možno využiť nielen pre lôžkoviny, ale aj ako skrýšu – napríklad na darčeky, ktoré majú byť pre oslávencov prekvapením.

Moderná čalúnená posteľ Rafael

Drevená klasika nikdy nesklame
Priaznivci tradičných riešení dajú prednosť klasike v podobe drevených postelí. Postele z masívu sa pýšia nadčasovým dizajnom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Ich ďalšou veľkou prednosťou v porovnaní napríklad s čalúnenými posteľami je veľmi jednoduchá údržba. Navyše sa v nich nehromadí ani prach, ani roztoče, a preto predstavujú ideálne riešenie pre alergikov.

Drevená posteľ Cornyab z masívu

Aj v prípade tejto alternatívy máte na výber z mnohých rôznych designov, farieb aj tvarov. Niekto uprednostní postele morené, iný dá prednosť čisto prírodnému vzhľadu drevín, ako je buk, dub alebo okoume. Tiež postele z masívu je možné samozrejme doplniť o úložné priestory.

Luxusné kontinentálne postele
Ak si chcete dopriať pri spánku viac luxusu, inšpirujte sa spálňami našich západných susedov alebo interiérmi päťhviezdičkových hotelov a vybavte tu svojím vysokým kontinentálnym lôžkom, ktorého jedinečná konštrukcia zahŕňajúca tri matrace bola v roku 2006 ocenená zlatou medailou.
Prvý, vrchný matrac alebo topper sa postará o dokonalú mäkkosť, a zároveň zaistí potrebnú pružnosť, luxusný taštičkový matrac poskytne chrbtici dokonalú oporu vo všetkých spánkových polohách a tretí, pod ním umiestnený pružinový matrac optimálne rozkladá tlak absorbovaný nosným zónovým matracom.
Robustná drevená konštrukcia zaručuje dobrú odolnosť a dlhú životnosť. Čo ďalej oceníte, to je veľká variabilita umožňujúca nielen voľbu rozmeru, ale aj čelá, čalúnenie aj nožičiek. Nechajte si zostaviť posteľ snov podľa potrieb Vášho tela aj vkusu.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna