- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Potrebujete poradiť s výberom komína? Obráťte sa na firmu CIKO

Nový komín je dôležité vybrať s ohľadom na naše potreby. Je nutné sa zamyslieť nad tým, z akého materiálu má byť vyrobený, k akému spotrebiču bude napojený, kde sa bude nachádzať, či bude mať pevné základy…

Vyberať komíny nie je vôbec jednoduché. Preto je dobré obrátiť sa na firmu, ktorá sa práve komínom venuje. Na našom trhu patrí k najlepším zavedená spoločnosť CIKO s.r.o., ktorá robí všetko preto, aby s jej tovarom aj službami boli zákazníci plne spokojní.

Keď nemáte jasnú predstavu o komíne

Mnoho z nás komínom vôbec nerozumie, a tak niet divu, že s voľbou toho správneho práve pre naše potreby potrebujeme poradiť. Pokiaľ máte záujem o komín a zatiaľ neviete, ako by mal vyzerať, z čoho by mal byť vyrobený, odborníci z CIKO s.r.o. vám radi poradia. Na základe informácií o spotrebiči a stavbe vám spracujú technický návrh a konkrétnu cenovú ponuku. To správne riešenie je vďaka rozmanitosti sortimentu a prepracovaným detailom možné nájsť pre každého zákazníka.

Cenová ponuka je vždy nezáväzná, preto aj v prípade, že vás zatiaľ zaujíma iba predbežne cena komína, ktorý by ste chceli tento rok stavať, s dôverou sa na pracovníkov CIKO s.r.o. obráťte.

Vhod vám môže prísť aj sprievodca výberom komínov. Komínové systémy vyberte ľahko po vyplnení troch krokov, uvediete vaše preferencie a dozviete sa relevantnú ponuku.

Zaujímavé a spoľahlivé fasádne komíny

V ponuke CIKO s.r.o. nájdete aj fasádne komíny, ktoré majú väčšinou hrúbku izolácie 25 mm a sú založené na konzole. Vďaka použitiu dlhých konzol a držiakov sa veľmi často podarí umiestniť komín mimo presahov strechy, ale vždy je nutné riešiť bezpečný prestup predĺženého sopuchu cez obvodovú konštrukciu stavby. Voliť môžete klasické prevedenie s vonkajšou sponou alebo fasádny systém COSMOS bez vonkajších spôn. Tak má komín po celej dĺžke úplne nenarušený hladký povrch. V exponovaných miestach sú potom využité vnútorné nerozoberateľné spoje, ktoré dodávajú systému nadštandardnú statickú pevnosť pri zachovaní čistého dizajnu.

Pozrite sa na nerezové komíny aj tehlové komíny a vyberte si taký, ktorý vám bude vyhovovať. V CIKO s.r.o. vám v prípade potreby radi, ochotne a erudovane poradia.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna