- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Použite tento rok na vianočnú výzdobu jedinečné vianočné ozdoby

Mať každý rok sviatočne nazdobený vianočný stromček je prianím väčšiny z nás. Aby tomu tak bolo aj tento rok, môžete použiť ozdoby, na ktoré ste zvyknutí z uplynulých rokov. Avšak úplne iný a lepší dojem môžete mať po celé Vianoce, keď si zaobstaráte vianočné ozdoby nové. Pokiaľ chcete zmenu, alebo hľadáte niečo zaujímavé, určite si vyberiete z bohatej a netradičnej ponuky na webových stránkach e-shopu Bellarose.sk. Sú tu vianočné ozdoby z rôznych materiálov, v rôznych farbách, veľkostiach aj štýloch.

Zvieratká na vianočnom stromčeku

K Vianociam nedomysliteľne patria zvieratká. Najčastejšie ide o medvede, srnky, ale aj sýkorky alebo napríklad líšky a soby. Samozrejme aj prasiatka, ktoré však nemusia byť len zlaté. Čo tak kúpiť si na stromček niekoľko závesných vianočných ozdôb Rooni Silver Aluminium? Strieborne sa budú trblietať vďaka vianočným svetielkom a stromčeku dodajú krásne odlesky striebra. Ak máte radi prírodné farby, bude sa vám páčiť plstená vianočná ozdoba Rudi Rudolph on Skates. Vianočný sob bude krásnou ozdobou na stromčeku aj na venci či zavesený na okne.

Banky trochu inak

Máte radi vyfukované banky? Môžete ich nahradiť netradičnejšími, ktoré sú na prvý pohľad neprehliadnuteľné. Také sú napr. sklenené vianočné ozdoby Loby 7 cm. Vyberať môžete z dvoch variantov. Krásne a „iné“ sú aj sklenené vianočné ozdoby Lines Turquoise 8 cm. Na vetvičky môžete zavesiť porcelánové vianočné ozdoby s motívom vtáčika alebo panáčika.

Nebojte sa papierových ozdôb

Originálne sú aj vianočné ozdoby Ornament Paper Mache Creme/Black, pričom na výber máte z 3 variant. Banka z papiera zdobená jemne a decentne je vhodná do všetkých interiérov, kde si potrpíte na jednoduchosť. Z papiera si ale môžete kúpiť aj závesný papierový skladaný zvon Wooden Pearl 8,5 cm a mnohé iné.

Pozrite sa na všetky vianočné ozdoby a ozdobte váš domov novo, treba v súlade s prírodou.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna