- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Spoznajte kvalitné služby v Bratislave

Život je rýchly a často sa zabudneme zastaviť a rozhliadnuť sa okolo nás. Nikdy neviete, čo vás v živote zastihne. Preto treba mať dobrý rozhľad o službách, nových produktoch, značkách a kvalitných spoločnostiach vo vašom okolí.

NOLTE kuchyne

Často sa hovorí, že kuchyňa je srdcom každej domácnosti. V minulosti zvykli byť menšie, než je dnes štandardom. Obvykle sa využívali len na prípravu jedál a obsahovali len to, čo bolo nevyhnutné na varenie. Kuchyňa bola zvyčajne oddelená od jedálne – v snahe oddeliť neporiadok od zvyšku domácnosti. Dnes sa však kuchyňa stala oveľa univerzálnejším priestorom.

Preto je v súčasnosti výzor kuchyne oveľa dôležitejší ako kedysi. Zariadením môžete vyjadriť svoj životný štýl. Nolte kuchyne vám ponúkajú 5 rôznych štýlov, z ktorých si dokáže vybrať aj ten najnáročnejší zákazník. Váš priestor navrhnú presne na mieru na základe osobných konzultácií, postarajú sa o každý detail a splnia všetky vaše požiadavky.

Vybavenie kúpeľne ProCeram

Kúpeľňa je kľúčovou miestnosťou v každej domácnosti. Plní základnú hygienickú funkciu, ale je aj miestom na relaxáciu. Pri zariaďovaní priestorov ju často odkladáme na druhú koľaj, hoci je to miestnosť, v ktorej začíname a končíme každý svoj deň.

Poznáte ten pocit, keď vojdete do kúpeľne v hoteli a cítite, ako dýcha luxusom? Čo keby ste tento pocit preniesli aj ku vám domov. S tým vám pomôže ProCeram Bratislava. Ich široké portfólio produktov osloví náročnú klientelu, ale aj zákazníkov, ktorí uprednostňujú nižšie ceny. Vyberte si z množstva obkladov, dlažieb a vybavenia. Okrem vybraných produktov ponúkajú aj technické príslušenstvo a stavebnú chémiu (lepidlá, škárovacie hmoty atď.).

Okrem toho vám radi poskytnú aj poradenstvo a návrhy kompletného riešenia kúpeľní. Ich showroom nájdete v New Living Center v Bratislave.

Dentálna hygiena

Teraz sa pozrieme na službu z úplne iného odvetvia. BA Clinic Dental and Beauty ponúka celú škálu služieb v odbore zubného lekárstva. Ich najpopulárnejšími službami je bielenie zubov a dentálna hygiena Bratislava. Každý zubár odporúča aspoň raz do roka absolvovať dentálnu hygienu. Slúži najmä ako prevencia zubného kazu, paradentózy a iných ochorení ústnej dutiny. Mať dentálneho hygienika dnes už nie je nič neobvyklé.

Čo zahŕňa dentálna hygiena tejto zubnej kliniky? 

  • odstránenie zubného kameňa a povlaku
  • odstránenie farebnej pigmentácie
  • ošetrenie ďasien
  • fluorizácia zubov
  • prípravu na vyšetrenie u zubného lekára

Táto bratislavská klinika s tímom odborníkov vám poskytne komplexnú zdravotnú starostlivosť a profesionálny prístup. Ich cieľom je priniesť pekný a zdravý úsmev pre každého. Neváhajte a objednajte sa na dentálnu hygienu, kým nebude neskoro.

Foto: elements.envato.com

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna