- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Štart nového roka láka na štúdium

Každý rok sa niečo končí a niečo začína a tento prelom môže byť príležitosťou aj na zamyslením sa nad vaším osobným či kariérnym smerovaním a sumarizáciou toho, čo by bolo potrebné zmeniť.

Medzi najčastejšie predsavzatia radíme určite tie z kategórie fyzické zdravie. Veľa ľudí chce začať žiť zdravšie, obmedziť sladké, či rôzne neresti. Na druhom mieste sa najčastejšie vyskytujú predsavzatia, ktoré sa orientujú na kariérne ciele, dosahovanie výsledkov, či sebarozvoj. Na sklonku roka má množstvo ľudí čas sa poohliadnuť a zosumarizovať si svoje profesijné smerovanie. A práve pocit, že nás rok neposunul tam kam sme plánovali, nás núti opäť raz si dať záväzok vo forme štúdia, či vzdelávania sa. Aj keď sa v januári nadchneme, s pribúdajúcimi dňami a starosťami, klesá aj naše zanietenie.

Odštartuje rok 2023 štúdiom MBA. Práve Cambridge Business School bude na tejto ceste vaším partnerom, ktorý vám garantuje, že keď sa na konci roka ohliadnete, budete vidieť naozajstné výsledky a prejdenú úspešnú cestu.

Ako na to?

V prvom kroku si odpovedzte na otázku, v čom vám má štúdium MBA pomôcť. Potrebujete nové kariérne smerovanie? Chceli by ste povýšenie? Chcete si len rozšíriť obzory? Preferujete online, či kombinovanú formu štúdia? Pokiaľ ste si odpovedali na otázky, ste na štúdium MBA ten správny adept. Navštívte www.cambschool.sk a vyberte si program, ktorý najlepšie vystihuje vaše plány. Pokiaľ si chcete vycibriť vaše manažérske skúsenosti, určite budú pre vás vhodné tradičné programy ako Management a leadership, Management soft skills, či Strategický management. Nové kariérne smerovanie, či rozšírenie vášho zamerania vám môžu priniesť MBA programy ako Podnikanie a inovácie, Real Estate, Finančný management a účtovníctvo, či Personálny management.

Forma štúdia je taktiež dôležitá. Pozorne zvážte vaše časové možnosti. Obrovskou konkurenčnou výhodou Cambridge Business School je práve skladba štúdia. V kombinovanej forme prebieha štúdium prostredníctvom lektorských stretnutí, ktoré vedú skúsení odborníci z praxe. Zvyšok výučby je potom už online samoštúdiom.

Online MBA štúdium je kvalitatívne rovné kombinovanému štúdiu, avšak prebieha výlučne online. Vďaka tomu môžete študovať kdekoľvek a kedykoľvek, pretože si prispôsobujete svoje štúdium vaším časovým plánom.

Prečo práve Cambridge Business School?

Prečo by ste si pre svoje štúdium mali vybrať práve Cambridge Business School? Z prieskumu CBS vyplynulo, že až 93% absolventov si po skončení štúdia kariérne polepšilo a splnili si svoje ciele.

Pridajte sa k úspešným absolventom aj vy. Vstúpte do roku 2023 s jasným a splniteľným predsavzatím.

Viac na www.cambschool.sk.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna