- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Vyberte si umelé stromčeky malé aj veľké za skvelé ceny. Nerozoznáte ich od tých skutočných

Patríte k milovníkom prírody a je vám ľúto kupovať si živý stromček rok čo rok, ale zase nechcete „metlu“ z umelej hmoty, na ktorú sa nebude dať pozerať? V tom prípade sa vydajte na webovú stránku svetstromcekov.sk, kde nájdete obrovskú ponuku umelých vianočných stromov, z ktorých si zaručene vyberiete. Chcete stromček menší, väčší, obrovský? Jedlu alebo smrek? Stačí vstúpiť a vyberať.

Veľkosti, ktoré vyhovejú všetkým

Svetstromcekov.sk ponúka ako veľký počet rôznych druhov vianočných umelých stromčekov, tak mnoho ich veľkostí. Klasikou môže byť umelý vianočný stromček 180 cm, ktorý je „tak akurát“ do každej domácnosti.

Ak máte menej miesta a stromček chcete umiestniť na nízku skrinku, alebo ho umiestniť na stolík či čokoľvek vyvýšené, pretože máte malé lezúce dieťa, ktoré by zhadzovalo ozdôbky a svetielka, môžete zvoliť umelý vianočný stromček 150 cm.

A ak vám príde aj tento stromček vysoký, prezrite si umelý vianočný stromček 120 cm. Najmenšia veľkosť stromčeka je 60 cm, tú si môžu dovoliť naozaj všetci, aj keby ho chceli postaviť na pomerne vysokú skriňu.

Aj na opačnú stranu však stromčeky „rastú“. Máte napríklad firmu, kde chcete umiestniť vysoký a reprezentatívny vianočný stromček? Čo tak umelý vianočný strom biely alebo klasický s výškou 210 cm alebo vyššou?

Stromčeky, z ktorých vám bude prechádzať zrak

Najkrajšie a najvernejšie napodobňujúce živé stromčeky sú FULL 3D stromčeky. Tiež 3D vianočné stromčeky sú podarené. Pokiaľ máte radi modely 2v1, určite sa vám bude páčiť vianočný stromček s LED osvetlením. Pre milovníkov prírodných materiálov a riešení, alebo ekologicky zmýšľajúcich zákazníkov, potom bude určite lákavý vianočný umelý strom v kvetináči. Aj spomínané biele alebo zasnežené vianočné stromčeky umelé sú nádherné.

Nezostáva nič iné než sa pozrieť na svetstromcekov.sk a kúpiť si za zvýhodnenú cenu vianočný stromček, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna