- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Výrobcovia zalamovacích vzduchových pušiek

Zvažujete kúpu tradičnej zalamovacej vzduchovej pušky a chceli by ste sa niečo dozvedieť o jednotlivých značkách, resp. výrobcoch týchto zbraní a ich ponuke? V nasledujúcich riadkoch si niečo o niektorých z výrobcov a ich ponuke povieme. Všeobecne medzi najznámejších výrobcov zalamovacích vzduchových pušiek patria značky ako DIANA, GAMO, CROSMAN, COMETA, WEIHRAUCH, EKOL, UMAREX, KRAL ARMS a mnoho ďalších.

EKOL A KRAL ARMS

Turecká značka EKOL je mnoho rokov na trhu známa vďaka širokej ponuke expanzných pištolí a revolverov (tzv. plynoviek). Posledné roky sa však venuje aj výrobe CO2 pištolí, ktoré strieľajú oceľové broky a výrobe tradičných zalamovacích vzduchových pušiek. Tieto vzduchové pušky sa vyznačujú jednoduchším štýlom a dizajnom a nízkou cenou, nie však na úkor kvality. Medzi zaujímavé zalamovacie modely vzduchových pušiek značky EKOL patrí model MAJOR 4.5 mm a THUNDER 4.5 mm.

Značka KRAL ARMS taktiež pochádza z Turecka. Vyrába zaujímavé modely brokovníc v rôznych kalibroch a vzduchové pušky v klasickom zalamovacom alebo PCP prevedení. Zalamovacie vzduchové pušky tejto značky taktiež vynikajú výbornou cenou. Model N-05 S 4.5 mm sa vyznačuje modernou plastovou pažbou a model N-01 W 4.5 mm naopak tradičnou drevenou pažbou.

DIANA

História nemeckej značky DIANA siaha až do roku 1890. Za viac ako 100 rokov sa v produkcii a ponuke tejto značky vystriedalo nespočetné množstvo rôznych modelov vzduchových zbraní. Aktuálne je výroba zameraná na zalamovacie, CO2 a PCP vzduchové zbrane, či už vo forme pušiek alebo pištolí. Zbrane tohto výrobcu sa vyznačujú precíznym spracovaním a vysokou kvalitou, avšak vyššími cenami. Z cenovo dostupnejších zalamovacích modelov stoji za zmienku model Two-Sixty 4.5 mm a model Two-Forty 4.5 mm.

GAMO

Počiatky španielskej značky GAMO siahajú až do roku 1880, kedy firma Antonio Cassas, S.A. začala pôsobiť na trhu ako spracovateľ olova, neskôr aj ako výrobca olovených diaboliek. V roku 1961 sa z nej sformovala značka GAMO a od tejto doby sa postupne začala radiť medzi najväčších a najúspešnejších výrobcov vzduchových zbraní. Nezaoberá sa však len výrobou vzduchových zbraní, ale naďalej aj výrobou diaboliek a bohatého príslušenstva k týmto zbraniam. Veľkým úspechom tejto značky bolo patentovanie zalamovacích vzduchových pušiek so zásobníkom (napr. model Fast Shot 10 a Replay 10). Zbrane tejto značky sa vyznačujú zaujímavým dizajnom, vysokou kvalitou a výbornou cenou. Obľúbenou voľbou mnohých zákazníkov je aj zalamovacia vzduchová puška model HUNTER 440 4.5 mm, ktorá sa dodáva vo zvýhodnenom sete s puškohľadom, diabolkami a terčami.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna