- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

6 vecí, ktoré robia kanceláriu najlepšou kanceláriou

Prenájom kancelárskych priestorov je o flexibilných kanceláriách s funkčným a dizajnovým nábytkom, akustickým komfortom či full servisom.

Predstavte si kanceláriu, stojacu v lukratívnej časti hlavného mesta, ktorá sa vám dokáže do najmenšieho detailu prispôsobiť a splniť aj tie najtajnejšie želania, napríklad v podobe zelene v štýlových kvetináčoch, plnej mise čerstvého ovocia na kancelárskom stole či usmievavej recepčnej, ktorá vás zatají v prípade neželanej pracovnej návštevy.

Zdá sa vám to nereálne? Vedzte, že aj v 21. storočí sa môžu aj tie najodvážnejšie sny stať realitou. Kancelárie Bratislava ponúkajú všetko, po čom piští vaše podnikateľské srdce. Ak ste stredne veľká firma, naspídovaný startup alebo súčasť korporácie, je to pre vás tá správna voľba.

Najlepšia kancelária: čo by mala spĺňať?

Každá firma sa vyznačuje jedinečnosťou a originálne sú aj jej predstavy týkajúce sa pracovných priestorov. Čo robí kanceláriu tou najlepšou?

Atraktívna lokalita

Či chcete, alebo nie, sídlo firmy do značnej miery prispieva k budovaniu imidžu obchodnej spoločnosti či živnosti u obchodných partnerov i zákazníkov. Veľa napovie o tom, ako sa firme darí, aké sú jej priority v oblasti pracovného prostredia i aký štýl, preferuje.

Je rozdiel, či sa firma nachádza na okraji mesta v zabudnutej štvrti, alebo naopak. Ak chcete zapôsobiť na svojich obchodných partnerov a zároveň ulahodiť zamestnancom, Qubes v Nivy Tower vás nesklame. Nachádza sa v Nových Nivách, lokalite, z ktorej sa stáva prelomový obchodný ekosystém. Nájdete tu kancelárie na prenájom v Qubes, ponúkajúce viac ako 500 miest na prenájom a 30 kancelárií, ale aj desiatky firiem, tisíce nových rezidentov i turistov. Čerešničkou na torte je obchodné centrum Nivy.

Funkčný a dizajnový nábytok

Ultra moderný nábytok v kancelárii v štýlovom prevedení zaujme na prvý pohľad, no ak je nepohodlný a nespĺňa základné ergonomické zásady, bude vám nanič. Naopak, funkčný nábytok bez štipky nápadu pôsobí fádne. Najlepšia kancelária musí byť vybavená funkčným a zároveň dizajnovým nábytkom. Vravíte, že je to nemožné? Choďte sa pozrieť do Qubes v Nivy Tower.

Recepcia, upratovacie a bezpečnostné služby

Chystá sa k vám dôležitý obchodný partner, a chcete zanechať ten najlepší dojem? Skôr, ako sa dostane ku vám, prejde cez recepciu. Prenájom kancelárskych priestorov je aj o recepčných službách na vysokej úrovni.

Top kancelária musí byť, samozrejme, čistá a bezpečná. Dôležitú rolu v tomto smere zohrávajú upratovacie a bezpečnostné služby. Nechajte to na profesionálov, vy sa venujte naplno budovaniu svojho biznisu. 

Plne vybavená kuchynka a zdieľané zasadačky

Aký by to bol pracovný deň bez niekoľkých šálok kávy či čaju a občerstvenia, ktoré výborne chutí a dodá energiu do pracovných výkonov? Pre väčšinu podnikateľov katastrofálny. Plne vybavená kuchynka, prístupná všetkým kanceláriám na prenájom, vás nenechá hladných ani smädných.

Kde realizovať pracovné stretnutia? Obchodné rokovania si vyžadujú reprezentatívne priestory, v ktorých vás nikto nebude rušiť. Spravidla nie je možné uskutočniť ich v bežnej kancelárii. Tie najlepšie kancelárie disponujú zdieľanými zasadačkami slúžiacimi presne na tento účel.

Čistý vzduch, voda a akustický komfort

Pracovný výkon ovplyvňuje kvalita vzduchu v kancelárii, akustický komfort, dostatočné množstvo svetla, príjemná teplota a podobne.

Kancelárie v Qubes, všetky bez výnimky patriace medzi najlepšie, sa nachádzajú v budove s fasádou z trojitého skla s prívodom čerstvého vzduchu v množstve o 40 percent väčšom, ako požadujú štandardy. Filtračný systém je schopný zachytiť až 90 percent nečistôt. V prípade potreby sa dajú otvoriť okná. Dvojitá filtrácia vody je samozrejmosťou.

Prístup 24/7

Ako podnikateľ s menšími či väčšími skúsenosťami viete, že 8-hodinový pracovný čas pre úspech nestačí. Top kancelária musí byť preto prístupná 24 hodín, 7 dní v týždni so všetkým, čo k nej patrí.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna