- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Ako moderne zariadiť obývačku spojenú s kuchyňou

Keď je kuchyňa samostatnou miestnosťou, je ľahké zamerať sa na jej funkčnosť a menej na vzhľad. No ak je spojená s obývačkou, musíte si dať viac záležať na tom, ako bude tento spoločný priestor vyzerať. Je to predsa miesto, ktoré slúži na relaxáciu a trávenie času s rodinou a priateľmi. 

Kuchyňa musí byť nielen funkčným priestorom, ale musí aj elegantne vyzerať a ladiť s celkovým vzhľadom celého priestoru. Obráťte sa so svojimi požiadavkami na odborníkov. Nadčasová kuchyňa Nolte vyžaruje pokoj a vyrovnanosť. Nolte ponúka päť rôznych štýlov, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Nenápadnosť kuchynského priestoru

Ak je priestor malý a nechcete, aby bola kuchyňa stredobodom pozornosti, zvoľte neutrálne farby. Pokiaľ sú teda steny a strop biele, aj kuchynský nábytok by mal byť biely. V kuchyni použite podobné farby ako v obývacej izbe, aby mohli časti miestnosti dokonale splynúť. Ideálne by bolo, keby je v celom priestore rovnaký typ podlahy. Nevzniknú tak žiadne neprirodzené vizuálne bariéry.

Jednotnosť a harmónia sú vašimi najlepšími nástrojmi pri navrhovaní a zariaďovaní tohto spoločného priestoru. Na pomyselné odlíšenie jednotlivých zón možno použiť koberce, pričom farby, textúry a použité materiály sa musia zhodovať.

Obývacia izba v hlavnej úlohe

Ak chcete pritiahnuť pozornosť k obývacej izbe, kuchyňu spravte čo najjednoduchšou a najnenápadnejšou. Do obývacej časti môžete umiestniť nápadný stolík, poličky, pohovku alebo kreslo. Ideálnymi kandidátmi sú kreslá Prostoria, ktoré upútajú pozornosť svojimi výnimočnými tvarmi a farebnosťou.

Pokiaľ nechcete investovať do nového nábytku, jednoducho vyzdobte priestor pomocou farebnej deky, nových vankúšov, umenia alebo sviečok. Svoju obývačku dokážete zvýrazniť aj bez veľkého rozpočtu. 

Zdroje: homedit.com, elements.envato.com, uploading.sk

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna