- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Aktuálne skladové vozidlá Kia

Máte v pláne zaobstaranie nového automobilu? Pri množstve dostupných značiek je samotné rozhodovanie niekedy mätúce. Napriek tomu, že dnešná doba, keď sa na autá čaká dlhšie ako bývalo len pred pár rokmi zvykom, existujú výrobcovia, ktorí majú stále autá okamžite k odberu. Ponuka nemusí byť taká široká ako by sme si predstavovali, no stále si máte z čoho vyberať. Ktoré verzie sú najviac spoľahlivé, s nízkymi prevádzkovými nákladmi a so šikovnými funkciami? Odpoveďou môžu byť skladové vozidlá Kia. 

Prečo je Kia spoľahlivá?

Nové skladové vozidlá Kia sú vybavené jednými z najlepších bezpečnostných prvkov aké dnes na trhu môžete nájsť. Airbagy pre vodiča aj spolujazdca, pokročilý tempomat, systém monitorovania tlaku v pneumatikách, či karoséria z ocele s ultravysokou pevnosťou výrazne znižujú riziko vzniku nežiadúcich situácií na cestách. Kvalitu a pestré funkcie vozidiel Kia sprevádza cenová dostupnosť. Pri akokoľvek nastavenom rozpočte viete nájsť automobil, ktorý nie je finančne náročný. S narastajúcimi cenami na trhu môže byť pre Vás Kia najvhodnejším riešením v pomere cena – kvalita.

Spoločnosť Kia sa zároveň uberá cestou udržateľnosti. Súčasný predaj áut zahŕňa úsporné elektromobily alebo hybridy, ktoré do veľkej miery šetria životné prostredie.  Jedinečný štýl a zmysel pre detail vo výsledku vytvára pozoruhodný automobil, odlišujúci sa od ostatných modelov. Pozrite sa bližšie na skladové vozidlá na predaj a zistite, aká ponuka je aktuálna.

Nájdete to, čo potrebujete – mestské, rodinné aj ekologické vozidlá

V kategórií mestské autá môžete nájsť napríklad obľúbený model Kia Picanto. Toto vozidlo má pútavý a nezabudnuteľný vzhľad, ktorý dokonale podčiarkuje charakter a osobnosť svojho majiteľa. Vozidlo sa bude skvele vynímať na asfaltových uliciach a úzkych mestských uličkách. Vo vnútri nájdete množstvo užitočných zariadení a dômyselných systémov, ktoré vám nedovolia nudiť sa počas jazdy a výrazne uľahčujú ovládanie vozidla.

Skladové vozidlá Kia Rio patria medzi osvedčené verzie s nízkou štartovacou cenou. Postačujúca dynamika pri jazde a ideálna spotreba paliva zaraďuje model Rio do rebríčka popularity u spotrebiteľov. Z ďalších zaujímavých vlastností Kia Rio môžeme spomenúť napríklad prehľadný informačno – zábavný systém, množstvo odkladacích priestorov na drobnosti, či jednoduché riadenie. Všetko je jasne označené, aby nedošlo k zámene a nemali by ste mať problém nájsť, kde sa ovládacie prvky nachádzajú. Počas jazdy je zvuk v kabíne tlmený, takže hluk z vonkajšieho prostredia Vás nebude vyrušovať. Rodinné autá Kia Rio majú pomerne veľký batožinový priestor s plochou podlahou pre efektívne ukladanie a vyberanie nákladu.

Medzi skladovými mestskými autami môžete nájsť aj vozidlá Kia Stonic, ktoré sú vybavené štyrmi motormi, manuálnou a robotizovanou prevodovkou a pohonom predných kolies. Vďaka širokej škále dostupných jednotiek je vozidlo pomerne univerzálne a dokáže uspokojiť väčšinu potencionálnych potrieb kupujúceho.

Veľmi obľúbeným modelom je bezpodmienečne Kia Ceed. Vďaka tomuto vozidlu z pohodlia svojho sedadla zistite, ako vám technológie a inovácie pomáhajú spojiť sa s vozidlom a okolitým svetom prostredníctvom navigačného systému s 10,25″ dotykovým displejom. Veľký informačný displej navigačného a audiosystému vám uľahčí orientáciu v neznámych oblastiach, naladenie hudby z externých médií a získanie množstva dôležitých informácií na cestách. Nájdete tu aj vylepšenú verziu Kia Xceed, Kia Ceed SW a ProCeed.

Kia má za sebou úspešnú históriu výroby schopných rodinných vozidiel, ktoré sú konštruované s dôrazom na praktickosť, účinnosť a spoľahlivosť. Prepracovaný model Kia Sportage je jedným z najpriestrannejších kompaktných SUV. Hybridná verzia je tichšia a zároveň rýchlejšia. Asistent radenia do jazdných pruhov a automatické diaľkové svetlá sú súčasťou štandardnej výbavy. Medzi najdôležitejšie vlastnosti patrí pohodlné sedenie v interiéri, rozšírená kapacita batožinového priestoru, rozsiahla zbierka najnovších technologických funkcii a solídne terénne schopnosti.

Prepracované modely Niro patria medzi kompaktné rodinné autá s nadštandardným vnútorným priestorom, lepšou spotrebou paliva a luxusnými technológiami. Nové skladové vozidlá na predaj sa vyznačujú príjemnou, tichou jazdou, odvážnejším exteriérom a štýlovou kabínou pre cestujúcich. Vedeli ste, že Kia Rio v mnohých častiach interiéru používa recyklované materiály a aj napriek tomu dosahuje elegantný vzhľad? Faktor bezpečnosti zaisťuje štandardná výbava, obsahujúca napríklad systém na monitorovanie mŕtveho uhla či asistent udržiavania v jazdnom pruhu. Adaptívny tempomat  bude po zapnutí udržiavať prednastavenú rýchlosť a zároveň bezpečnú vzdialenosť od vozidiel idúcich pred vami.

Kia Niro Hybrid je kompaktný crossover s hybridným pohonom a úsporným výkonom. Model je vybavený elektrickým motorom a batériou, ktoré zvyšujú výkon benzínovej jednotky. Zavedením týchto technológií môžete šetriť životné prostredie.

Medzi vozidlá, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu patrí aj model Kia Sorento Hybrid. Vozidlo vyniká z hľadiska technológií a výbavy, ktorú ponúka. V troch hlavných oblastiach (komfort, bezpečnosť a konektivita) nemá toto Sorento Hybrid žiadne nedostatky a na oplátku ponúka veľmi kompletný a atraktívny produkt s vynikajúcim pomerom cena/kvalita.

Na oficiálnej internetovej stránke spoločnosti Kia nájdete ďalšie skladové vozidlá, spolu s prehľadným popisom a špecifikáciami. Na autá sa vzťahuje sedemročná záruka s výhodným financovaním. Urobte si menší prieskum a zistite, ktorý model je pre vás ten pravý. Sedany, hatchbacky, minivany, elektromobily, hybridy alebo iné – skladové vozidlá Kia dokážu splniť rôznorodé požiadavky a osobné preferencie. Veľkou výhodou je, že skladové vozidlo môžete mať ihneď.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna