- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Jednoduché tipy ako vylepšiť dizajn vašej kuchyne

Kuchyňa je miesto, kde to v domácnosti vždy najviac žije. Práve preto, že veľa času trávime v tejto časti domu, chceme, aby sa v nej každý cítil príjemne. Neustále varenie, pečenie a upratovanie dáva zabrať aj samotnému priestoru a jeho vybaveniu. Pri zariaďovaní je dôležité myslieť najmä na životnosť. Preto sme vybrali pár tipov, vďaka ktorým môžete oživiť vzhľad vašej kuchyne. Nezabúdame však ani na praktickosť, ktorá hrá v interiéri významnú úlohu.

Zladiť každý aspekt kuchyne do jedného farebného odtieňu, nie je dnes nutnosťou. Predstavivosti sa medze nekladú a vy tak môžete zvoliť farby podľa vášho uváženia. Načo by ste sa mali pri vylepšení kuchyne zamerať?

  • Podlaha

Vinylová podlaha sa v posledných rokoch teší čoraz väčšiemu úspechu. Praktické vlastnosti spojené s estetickým dizajnom dnes využíva mnoho domácností. Vzhľad dreva, ktorý je možné nájsť v rôznych farebných prevedeniach ľahko skombinujete s vašou kuchynskou linkou. Ak ste odvážnejší, môžete naopak vybrať odtieň, ktorý bude pôsobiť kontrastne.

Skvelou výhodou je aj jednoduchá a rýchla inštalácia, s ktorou si poradí aj šikovný domáci majster.

Keďže kuchyňa je vysoko frekventované miesto, každá žena určite ocení čistenie, na ktoré je postačujúci len mop s vodou.

  • Koberec

Napriek neustálej činnosti v kuchynských priestoroch, nemajte strach zvoliť koberec. Môžete zvoliť farebné koberce, ktoré rozjasnia váš interiér a veselo doplnia vzhľad domova. Skvelou voľbou môžu byť aj malé koberčeky, ktoré budú spĺňať aj praktickú úlohu – žiadne šmýkanie sa. V tomto prípade netreba zabúdať na protišmykové podložky pod koberec.

Túto vychytávku ocenia najmä rodiny s deťmi, kde by mohlo dôjsť k úrazu.

  • Tapety

Ak vás už omrzel vzhľad kuchyne a máte chuť urobiť zmenu, neváhajte siahnuť po tapetách. Nie len že sú praktické, ale disponujú najmä cenovou dostupnosťou. Vydržia vám aj 20 rokov bez potreby extrémnej údržby.

Navyše výhodou, ktorá sa v kuchynskom interiéri veľmi osvedčí, je umývanie čistou vodou. Občas dokáže byť kuchyňa veľmi rušné miesto. Preto ak sa aj stane nehoda a káva, prípadne jedlo zostane na stene, stačí ho jednoducho utrieť mokrou handrou.

Dnešná široká ponuka vám pomôže nielen zútulniť, ale dizajnom dokážete aj zaujať.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna