- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Kúpte deťom ľahké, zdravé a pekné školské tašky a batohy

Ak ste mali ako malí ťažkú koženú aktovku, možno si pamätáte na to, ako vás opakovane prekvapila práve jej váha, ale aj vtedy, keď ste ju vyprázdnili. Bohužiaľ, práve na váhu školských tašiek a batohov rodičia často zabúdajú. Pritom sú na trhu v mnohých prevedeniach aj so zdravo navrhnutou chrbtovou časťou. Vyberať môžete pre deti od prvej do deviatej triedy základnej školy. To všetko vďaka českej značke batohov STIL.

Krásne a kvalitné školské tašky

Veľmi dôležitá je školská taška pre prváka, pretože je jeho veľkou motiváciou a kamarátkou, ktorá mu robí v škole spoločnosť. Vy môžete spojiť užitočné s príjemným a vybrať dieťaťu školskú aktovku do prvej triedy od značky STIL. Jej produkty sú vyvíjané a vyrábané v spolupráci s lekármi a odborníkmi, vďaka čomu získavajú rôzne certifikáty kvality. Sú jednoducho overené lekármi, a tak si môžete byť istí, že pre zdravie chrbta vašich detí robíte maximum.

Školské tašky a batohy STIL sa radia k najľahším na trhu. Tašky pre prvú triedu vážia len 0,8 kg, špeciálne rastúce batohy Junior potom vážia 0,9 kg. Pre druhý stupeň môžete vybrať školské batohy s váhou 0,8 kg v dizajne, ktorý vyhovuje dospievajúcim rebelom a rebelkám.

Zdravie chrbta a chrbtice

STIL dbá na to, aby bol tvar chrbtovej časti ergonomický, tvarovaný, vyrobený z priedušných materiálov. Systém AirFlow je unikátny v tom, že dovoľuje vzduchu cirkulovať, a tak sa deťom nepotí chrbát. Ramenné popruhy sú tiež polstrované, nastaviteľné, rovnako ako náprsný pás pri modeloch, ktoré ho majú.

Niektoré školské tašky majú pevné dno, ktoré zaisťuje stabilitu, pri vybraných druhoch nájdete aj nízke plastové nôžky. Všetky produkty sú vyrobené z vodeodolných materiálov, sú po všetkých stranách opatrené reflexnými prvkami. Zapínanie je spoľahlivé, napriek tomu jednoduché aj pre prvákov.

Pozrite sa aj na výhodné sety, ktoré vyhovujú predovšetkým prvákom. Obsahujú školskú tašku, puzdro, peňaženku, zásterku…

S českou značkou batohov STIL budete zaručene spokojní.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna