- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Môžete používať stratégie pri rulete?

Existujú hazardné hry, ako poker, pri ktorých musíte mať zručnosti a používať rôzne stratégie. No je potrebná stratégia aj pri hraní rulety? Pozrime sa na túto hru bližšie.

Pomôže vám stratégia k výhre?

Tipy ruleta – pokiaľ ide o ruletu, pravidlá sú pomerne jednoduché. Ich osvojenie vám nezaberie veľa času. Staviť môžete na akékoľvek číslo. Ak však chcete zvýšiť svoje šance na výhru, nenechajte všetko na náhodu.

Aké sú najobľúbenejšie stratégie?

Existuje niekoľko stratégií, ktoré by ste mali spoznať. Najobľúbenejšou z nich je Martingale systém. Je to celkom jednoduchý systém, ktorý je založený na nahradzovaní strát.Vyberiete si svoju farbu a stavíte na ňu. Ak prehráte, stávku zdvojnásobíte. Znamená to, že keď sa vám nakoniec podarí vyhrať, získate všetko, čo ste stratili a malý zisk k tomu. 

Celý systém v podstate spočíva v tom, že pri každej prehre stavíte viac v nádeji, že nabudúce vyhráte. Samozrejme, môže to byť riskantné a na to si treba dávať pozor. No o tom sú predsa hazardné hry.

Ďalšou stratégiou, ktorú môžete vyskúšať, je D’Alembertov systém. Jeho základom je tiež snaha získať späť straty. Hlavný rozdiel spočíva v tom, že v prípade prehry nebudete vsádzať toľko peňazí ako v predchádzajúcom systéme (nebudete stávku zdvojnásobovať). Preto je tento systém bezpečnejší ako Martingale.

Musíte si zvoliť svoju jednotku a stávky zvyšovať vždy rovnako. Preto je na tejto stratégii dobré to, že v prípade, že nebudete mať šťastie, nestratíte veľa.

Toto sú teda dva príklady stratégií, ktoré môžete vyskúšať pri návšteve kasína alebo pri hraní online. Fungujú totiž v oboch scenároch a majú schopnosť zvýšiť vaše šance na výhru.

Takže odpoveď na položenú otázku je áno, stratégia vám pomôže vyhrať. Ak ste ešte nikdy nehrali, najprv sa oboznámte s pravidlami. Už len to vám pomôže zvýšiť vaše šance na výhru. Potom môžete zamieriť na MonacoBet casino a vychutnať si ruletu.

Foto: elements.envato.com

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna