- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Nie je kuchynský robot ako kuchynský robot. Zoznámte sa s tými najlepšími na trhu práve teraz.

Kuchynský robot je skvelým pomocníkom pre všetky domácnosti. Ak aj vy po jednom túžite, prezradíme vám, ktoré sú tie najlepšie na trhu a urobia vám najväčšiu radosť.

Aj tým najväčším nadšencom varenia a pečenia by sa občasne v kuchyni zišiel šikovný pomocník. Ak sa vo vašej domácnosti nikto taký nachádza a na všetko ste sami, mali by ste sa zariadiť inak.Kuchynský robot je šikovným pomocníkom do domácnosti, ktorý vám ušetrí  veľké množstvo času, ktorý môžete investovať do iných obľúbených aktivít.

Avšak nie všetky kuchynské roboty sú rovnaké. Trh so spotrebičmi je naozaj obrovský a veľké množstvo výrobcov vás presviedča o tom, že jeho produkty sú najlepšie. Avšak jednotkou na trhu môže byť len jeden.

Poznáte najlepšie kuchynské roboty na trhu?

Pokiaľ sa už neviete dočkať odpovede na otázku, ktorý kuchynský robot na trhu patrí medzi tie najlepšie, nebudeme vás veľmi napínať. Odpoveďou je, že sú to kuchynské spotrebiče značky Kenwood a to napríklad ich kuchynské roboty Cooking Chef XL alebo Chef Baker. Aby ste sa aj vy sami presvedčili, že je to jednotka na trhu, pozrite sa na niekoľko prémiových vlastností.

Poďte sa postupne s týmito kuchynskými robotmi zoznámiť. Veríme, že potom ako spoznáte ich najlepšie vlastnost, budete presvedčení, že toto je tá správna voľba, ktorá by vo vašej kuchyni nemala chýbať.

Veľkosť a výkon

S robotom Cooking Chef XL značky Kenwood sa nemusíte báť, že by ste sviatočné pečenie alebo obed pre celú rodinu museli robiť na dvakrát. Veľkosť pracovnej misy je až 6,7 litra, a tak hravo zvládnete aj objemnejšie varenie a pečenie. K tejto XL veľkosti je prispôsobený aj jeho príkon. Spotrebič sa pýši príkonom 1200 W, čo je viac ako bežné pri bežných spotrebičoch do domácnosti, dokonca sa vyrovná aj tým naprofesionálnejším, ktorý použivajú špičkoví šéfkuchári.

Systém akým robot pracuje

Robot je vybavený systémom planetárneho miešania. To znamená, že si poradí aj s väčším množstvom surovín a dokonale ich premieša. Okrem toho je vyrobený z kvalitného liateho kovu a tak okrem miesenia hravo zvládne šľahať a hnietiť. Ak potrebujete rozšíriť funkcie, je to naozaj jednoduché. Robot disponuje širokým príslušenstvom, vďaka ktorému dokážete funkcie rozšíriť. Napríklad získate odšťavovač, nadstavec na výrobu crstovín, alebo zmrzlinovač či lis na bobulové ovocie. A naviac roboty obsahujú dve do seba zapadajúce misy, takže ani komplikované recepty nebudú problémom.

Varenie bez neporiadku

Tieto najpokročilejšie kuchynské roboty na trhu vám pomôžu udržiavať poriadok počas varenia. A to vďaka integrovanej váhe, ktorú v sebe ukrývajú. S integrovanou váhou môžete suroviny vážiť priamo v pracovnej mise. Taktiež táto váha funguje aj vtedy, keď využívate nadstavce a doplnky. To znamená, že môžete vážiť priamo v mixéri alebo odšťavovači. Vďaka tomu sa vyhnete presýpania potravín z jednej misy do druhej a neporiadku, ktorý pri tom vzniká.

Smart technológia uľahčí varenie a pečenie

Pri výrobe kuchynského robota mysleli aj na technologické vychytávky, ktoré sa s dnešnou dobou spájajú. Pokiaľ sa rozhodnete pre tento kuchynský robot bude mať k nemu špeciálnu aplikáciu Kenwood World. Pomocou aplikácie získate prístup k množstvu receptov, vy si len vyberiete ten svoj a pošlete parametre do automaticky robota cooking Chef XL. Samozrejme,že aplikáciu využijete aj s inými typmi robotov, len nastavenie parametrov nebude automatické. On potom už urobí všetku ťažkú prácu za vás. Taktiež kuchynský robot disponuje dotykovou obrazovkou, takže jeho ovládanie je naozaj nenáročné a zvládnete to aj so zababranými rukami.

Ak už ste sa rozhodli investovať do kuchynského robota, značka Kenwood je jasnou voľbou. Výkonné a dizajnové spotrebiče, ktoré vám ušetria množstvo času a energie.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna