- Komerční sdělení -aktuálně
- Reklama -zprávy

Nožnicový párty stan využijete aj v zime

S poriadnou akciou nemusíte čakať na leto, ak máte k dispozícii dobrého pomocníka. Takým je nožnicový stan. Tento malý pomocník vám dokáže pomôcť aj v zime.

Nožnicové stany sú pomocníkmi, bez ktorých si mnohí z nás už nevedia predstaviť svoj život. Nepreháňam. Výborne fungujú na rôznych akciách – športových, aj tých pre deti. Vytvoria zázemie, ktoré vás ochráni pred dažďom, ale aj prudkým slnkom. Veci máte v suchu a tím pohromade.

Ľahko rozkladací a skladací nožnicový stan sa uplatní aj ako promo stánok. Firmy často riešia, ako zastrešiť svoju propagačnú akciu, či ako sa prezentovať na výstavách a veľtrhoch. Promo stánky v podobe nožnicových stanov sú pre to ideálne. Sú ľahké a skladné. K ich prevozu nepotrebujete ani nákladné auto, dokonca ani dodávku. Tiež nemusíte mať montážnu čatu. Tie menšie zložíte a rozložíte v jednej osobe.

Dobre poslúžia aj ako predajné stánky. Či už pre firmy, živnostníkov či drobných remeselníkov. Neustále prenajímanie si stánkov nie je praktické a finančne sa dlhodobo nevypláca. Vlastný nožnicový stan je riešenie výrazne lepšie.

Čo čakať od nožnicového stanu?

Nožnicový stan je veľmi variabilný čo do veľkosti. Ponúka sa v rôznych veľkostiach, tie naviac nie sú konečné. Stany sa totiž dajú spájať dohromady. Majú nepremokavú strechu a dajú sa používať s bočnými plachtami aj bez nich. V ponuke je niekoľko farieb, vrátane bielej. Pre reklamné a propagačné účely si je možné nechať stany potlačiť logom i reklamou.

Stan aj pre súkromné použitie

Máte radi grilovačku a nechcete sa jej vzdať ani v zime? Nemusíte rýchlo budovať drevenú pergolu. Aj pre tento účel je výbornou voľbou nožnicový stan. Hostí uchráni, či už varíte guľáš, alebo grilujete. Prenesiete ho presne, kde potrebujete. Je veľmi odolný aj v nečase. Naviac firma Mutton, ktorá tieto nožnicové stany predáva, má k dispozícii náhradné diely, ktoré obratom odošle. Takže je to naozaj spoločník do nepohody.

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -PR články

Redakce doporučuje

Žena

královna